Filtr powietrza ECB105012
ECB 105012
( cena bez VAT: )
producent: Donaldson
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Zostaw numer, oddzwonimy w 30 minut!
Zastosowanie w maszynach:
Średnica wylotu127 mm (5.00 inch)
Maksymalna średnica korpusu266.7 mm (10.50 inch)
Długość korpusu381 mm (15.00 inch)
Skuteczność99
Std. test skutecznościISO 5011
Przepływ znamionowy – zakres nis.20 m³/min (706 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres śr.29 m³/min (1024 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres wys.37 m³/min (1307 cfm)
Ograniczenie – zakres nis.100 mm H2O (3.94 inch H2O)
Ograniczenie – zakres śr.200 mm H2O (7.87 inch H2O)
Ograniczenie – zakres wys.300 mm H2O (11.81 inch H2O)